משרד עו”ד ריול עדיקה

משרדי מספק ייעוץ וייצוג משפטי, ניהול תיקי לקוחות תוך מתן שירות משפטי כולל, אישי, צמוד ויכולת תמרון בהתאם לנסיבות, להשגת התוצאה האופטימלית עבור כל לקוח ולקוח. 

שירותי המשרד כוללים בין היתר: 

ליטיגציה – ייצוג בערכאות – ייצוג בבתי משפט, ייצוג מול גופים מעין שיפוטיים (למשל בוועדות) וייצוג בישיבות גישור ובוררות

ניהול משא ומתן ביעילות וקידום תהליכים תוך סעד זמנים קצר 

מתן חוות דעת משפטיות לרבות בנושאים מורכבים 

אני מאמינה בעבודה ברמה מקצועית בלתי מתפשרת וברמת שירות גבוהה.
בכל אירוע תביעה, מתבצעת אנליזה יסודית שלו, עם חשיבה כיצד להביא ללקוח את התוצאה המקסימלית והאופטימלית עבורו, תוך בחירת האסטרטגיה המתאימה בכל קייס. שילוב כל אלו, מוביל לתוצאות מצויינות של טיפול באירועים השונים, בהינתן הנסיבות הספציפיות של כל מקרה ומקרה. 

משרדי מטפל במקרים בהם נדרשים ידע וניסיון ייחודיים בתחומי התמחותו.

אני מאמין

כאשר שואלים אותי מדוע בחרתי להיות עורכת דין, התשובה מאוד ברורה לי. למעשה היא תמיד היתה – אני לוחמת צדק!
אני מאמינה כי בעזרת הכלים המשפטיים אשר ברשותי, הנסיון העשיר אשר צברתי משנת 2008 ועד היום, והאמביציה הדוחפת ומניעה אותי קדימה, אוכל להביא את הצדק לידי ביטוי עבור כל אחד ואחת מלקוחותיי. 

אספר משהו אישי

 השם שלי "ריול" נוצר על ידי אבא שלי, לאחר אובדן חיים שחוותה המשפחה. מאז ילדותי ועד עצם היום הזה, מניעה אותי החשיבה – כי החיים הם הדבר היקר ביותר עלי אדמות.

אני כאן בכדי לעזור לאנשים להילחם על הדברים שיכולים להפוך את החיים ליפים יותר! 

 

 

רקע וניסיון

עורכת דין ריול עדיקה, בוגרת לימודי תואר שני, מוסמך LLM במשפטים, האוניברסיטה העברית בירושלים. חברה בוועדת האתיקה של לשכת עורכי הדין, מחוז ירושלים. בעלת ניסיון מקצועי עשיר בתחום משנת 2008 ועד היום, הכולל ייצוג וניהול תיקים בתחומים: נזקי גוף (רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה וכו'), ביטוח וליטיגציה במגזר הפרטי, במסגרתו ייצגה מאות לקוחות. כמו כן, בעלת ניסיון בייצוג בתחום דיני עבודה, חוזים ובתחום הירושות והצוואות; עו"ד ריול עדיקה עבדה בעברה בשירות הציבורי כעורכת דין ומשפטנית ברשות להגנת הצרכן, בתחום אכיפה מינהלית ופלילית ובמשרד המשפטים, בנציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות.

שרתה שירות צבאי בין היתר כקצינת ניהול בפרקליטות הצבאית ושירות כקצינת מילואים.

חברה בוועדת האתיקה של לשכת עורכי הדין מחוז ירושלים.

עו"ד ריול עדיקה, ירושלמית, נשואה ואם לשלושה ילדים. 

 

תחומי עיסוק המשרד
דילוג לתוכן